Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Apolon23871-0094-35207-97
2Joker16741-2073-42164-116
3Indeks15841-1271-59172-153
4Warp Omega II15750-0271-41163-107
5Casa14841-0373-56167-135
6CB Mali Odmor13740-1268-45157-115
7Warp Omega13740-1259-54145-134
8Kutak12731-1270-44167-112
9Domino9730-0458-54135-129
10Donje Pokupje8721-0454-59128-140
11Apolon Ladies6820-0644-84122-192
12Strada0700-0732-8095-174
13Strada Donne0800-087-12128-246

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................