Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Stars21770-0095-17200-56
2Drajsan16742-0163-51143-131
3Sport caffe13740-1271-42160-112
4Caffe bar Car9730-0448-64116-145
5Kod Mosta8621-0349-48118-111
6Moj kutak5710-2444-70111-154
7Đurđe0700-0717-9559-198

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................